Kişilik Analiz Testi

Evlilik Terapileri Enstitüsü kişilik testi sayfasına hoş geldiniz.

Evlilik Terapileri Enstitüsü; psikoterapi sürecini tasarlarken çok dikkatli ve bilimsel hareket etmeye özen göstermektedir. Bu açıdan danışanlarımız hakkında terapist görüşlerinin yanı sıra bilimsel testlerin sonuçlarını da size özel psikoterapi sürecini tasarlarken dikkate almaktayız.

Aşağıda göreceğiniz dünyaca ünlü bir bilimsel test olan Kişilik Yönelim Envanterini sizin kişilik profilinizi çıkarmak adına bize ayrıca yol gösterecektir.

Test 185 sorudan oluşmaktadır ve 60 dakikada tamamlamanız gerekmektedir. Testi tek oturuşta, mümkünse herhangi bir soruyu boş bırakmadan ve “bilmiyorum” seçeneğine yoğunlaşmadan, size en yakın cevabı işaretleyerek doldurmanız değerlendirmenin sıhhati açısından önemlidir. Cevaplarda sonuç açısından herhangi bir doğru veya yanlış ayrımı yoktur. Test sadece sizin kişilik modelinizi anlamak üzere tasarlanmış bir testtir.

Testi tamamladıktan sonra sayfanın altındaki GÖNDER tuşuna bastığınız anda test sonuçlarınız tarafımıza ulaşacak ve uzmanlarımızca size özel ayrıntılı bir kişilik analiz raporu hazırlanacaktır. Bu rapor, ana terapistiniz ve şube yöneticinizle ve terapi programınızın son seansında da sizinle paylaşılacaktır. Sonuçlarınız ana terapistiniz veya şube yöneticiniz dışında eşiniz dâhil herhangi bir üçüncü şahısla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Beş Faktör Kişilik Envanteri sayesinde hem daha bilimsel bir terapi sürecini uygulamamıza yardımcı olmuş hem de kendinizi bir de kişilik analiz testinizin raporuyla tanıma fırsatı bulmuş olacaksınız.
Seçtiğiniz kayıt silinecektir. Kaydı daha sonra istediğiniz zaman aktif hale getirebilirsiniz.

Testi geçerli süre içinde tamamlamadınız. Testiniz değerlendirmeye alınmayacaktır. Herhangi bir sorunuz için kalite sorumlumuz Arzu Göğtepe(arzu@evlilikenstitusu.com) ile iletişime geçiniz.

Merhaba,

16PF Kişiliz Analiz Testi'ne başlamadan önce lütfen aşağıdaki kuralları okuyunuz.

Kurallar