Hemen Randevu Al

İstanbul içindeki 4 şubemizden hangisinden randevu almaya karar verdiyseniz, hemen şimdi internet üzerinden güvenli alışverişle randevu girişinizi yapabilirsiniz. Seans ücreti Bireysel ve Çocuk branşı için 190TL Evlilik ve Cinsel branşı için 225TL'dir.

Seçtiğiniz şubenin Departman Yöneticisi Terapisti Değerlendirme Görüşmenizi (ilk seansınızı) gerçekleştirecektir. Seçeceğiniz şubeye göre ilgili şubenin Departman Yöneticisi Terapistinin randevu takviminden seçim yapabilirsiniz.

Evlilik Terapileri Enstitüsü'nde Değerlendirme Görüşmesi (ilk görüşme) hayati derecede önemlidir. Bu görüşmede uzman tarafından çiftin ya da bireyin gerçekten terapiye ihtiyacının olup olmadığı, terapiye gerek varsa özelikle neyin çalışılması gerektiği, nasıl bir terapi modelinin, ne süreyle uygulanması gerektiği gibi kritik konular belirlenir. Buna dair uzmanlarımız tarafından çifte özel bir rapor oluşturulur.

Enstitümüz bünyesinde 30 ayrı psikoterapist bulunmasına karşın ilk görüşmeyi sadece Departman Yöneticisi Terapistlerimiz yapmaktadır. Bu terapistler bütün terapi modelleri konusunda ayrıntılı bilgi sahibi en tecrübeli klinisyenlerimizdir. Kendilerinin öngördüğü çerçevede terapi süreci, size uygun doğru terapistle başlatılmaktadır.

İlk görüşme seanslarımız sadece merkez şubelerimiz olan Bakırköy ve Kadıköy şubelerimizde gerçekleştirilebilmektedir. Bu açıdan ilk görüşme için sadece bu şubelerden seçim yapınız.

Lütfen terapi almak istediğiniz branşı seçiniz.
X